למה תנוכ"ו?

לומדים לבגרות בתנ"ך באינטרנט

האתר תנוכ"ו הוקם במטרה לעזור לתלמידי תיכון ומשפרי בגרויות לעבור בהצלחה ובהצטיינות את הבגרות בתנ"ך, ולאפשר ללומדים להתכונן לבגרות בכל שעה ובכל מקום. השיעורים באתר נערכו לאור ידע מקצועי מקיף ועדכני לאחר שנות הוראה רבות והגשת אלפי תלמידים לבגרות בתנ"ך. באתר מושם דגש על הכנה ממוקדת לבחינת הבגרות, הבנת פרקי המקרא, והתמודדות עם מבנה השאלון והדרך לכתיבת תשובות מעולות לשאלות הבגרות.

הלימוד עם תנוכ"ו הופך את הלימוד לבגרות לחוויה נעימה ומעשירה, המפגישה את הלומד באופן פשוט ונגיש עם הסיפורים והערכים של עולם המקרא.

מה היתרון בלימוד בגרות בתנ"ך אונליין?

מיקוד

השיעורים באתר קצרים, מתומצתים ומכוונים להצלחה בבגרות, בדגש על הבנת סגנון השאלות בבחינה.

קצב אישי

בניגוד לשיעורים פרונטאליים בכתה, באתר אפשר לחזור שוב ושוב על השיעורים, ולהתקדם בקצב אישי שמתאים לכם.

חיסכון בכסף

עלות המנוי לאתר היא בשווי כ-2 שיעורים פרטיים. במחיר זה מקבל הלומד קורס הכנה מלא לבגרות בתנ"ך.

קשר עם המורה

באתר תנוכ"ו ניתן ליצור קשר דרך האתר עם המורה, לשלוח שאלות ולקבל מענה אישי.

שיא הנוחות

אין כמו ללמוד בבית, בשעות המתאימות לכם, בחדר הפרטי והשקט שלכם, ועם כוס הקפה שלכם בצד!

איך זה עובד?

באתר תנוכ"ו תמצאו סרטונים ובהם מצגות והסבר לפרקי התנ"ך שבחומר הלימוד לבגרות, שבהם ניתן לצפות במחשב הביתי או במכשיר סלולרי מכל סוג. המצגות וההסברים כוללים את כל חומר הלימוד ומובנים בהדרגה מרמת מתחילים ועד לרמה הנדרשת בבחינת הבגרות.
לכל שיעור נלווה קובץ ובו סיכום כתוב של חומר הלימודים, ובכל נושא מוצגות מגוון שאלות בגרות לדוגמא, עם פתרונות מלאים, כך בעזרת הסרטונים והסיכומים ניתן לחזור על החומר פעמים רבות ולתרגל פתרון שאלות בסגנון שאלות הבגרות לפני המבחן.
אז אם אתם מעוניינים בקורס מלא לקראת הבגרות הקרוב או בשיעורים שילוו אתכם לאורך שנת הלימודים – מנוי באתר יאפשר לכם להתקדם בנוחות מלאה ובקצב שלכם, ליהנות משיעורים מקצועיים וממוקדים, ולהוציא ציון מעולה בבגרות בתנ"ך!

הצטרפו לאתר תנוכ"ו
ובואו ללמוד איתנו ולהצליח בגדול!