מיקודית בתנ"ך

תנוכ"ו – אתר ההכנה לבגרות בתנ"ך הוא אתר המותאם לבחינת הבגרות לפי תכנית ההיבחנות החדשה של משרד החינוך (70%), המיועד לתלמידים הניגשים לשאלון 1261 בבתי הספר הממלכתיים.

בתנוכ"ו תוכלו למצוא את כל חומר הלימודים הדרוש לבחינת הבגרות בתנ"ך. לפי תכנית הלימודים המעודכנת של משרד החינוך, חומר הלימוד לבגרות בתנ"ך מורכב מכמה נושאים שבכל אחד מהם יש ללמוד מספר פרקים מן התנ"ך העוסקים בנושאים אלה. נושאי הלימוד הם: ספר בראשית (סיפורי האבות וסיפורי יוסף), ספר שמות (התהוות האומה), שיבת ציון, החוק המקראי, ספרות החוכמה (איוב וקוהלת) וכן פרקים ממזמורי תהילים ומספר ירמיהו.

האם צריך לקנות "מיקודית"?

כל תלמיד הלומד במערכת החינוך הממלכתית חייב לגשת לבחינת הבגרות בתנ"ך ברמה של 2 יח"ל. האתר תנוכ"ו כולל את כל חומרי הלימוד הרלוונטיים שיעזרו לכם להתכונן לבגרות בתנ"ך. באתר סרטונים ומצגות עם סיכומים המקיפים את כל מה שדרוש כדי להצליח בבחינת הבגרות: הסברים ברורים וממוקדים על כל פרק ופרק, הקדמה ומבוא לכל נושא, ניתוח הנושאים הנלמדים לבגרות מן המקרא בהשוואה למקורות חוץ מקראיים והצגה של מגוון פרשנויות מסורתיות ומודרניות למקרא.

בבחינת הבגרות נדרשים התלמידים להכיר את סיפורי התנ"ך בהקשרם למהלך ההיסטורי/תיאולוגי/גיאוגרפי המסופר במקרא. כמו כן נדרשים הלומדים להכיר את תפיסות העולם העומדות מאחורי ספרי המקרא ולזהות את ההבדלים והזהויות בין הסיפורים והכותבים.

תנוכ"ו – אתר ההכנה לבגרות בתנ"ך מתעדכן באופן שוטף בהתאם לדרישות תכנית הלימודים העדכנית של משרד החינוך. הקורס המלא באתר מיועד לתלמידי תיכון ממלכתי אינטרנים הניגשים לבגרות לפי הרפורמה ללמידה משמעותית בשאלון 1261 (תכנית ה70%) וכן לתלמידים אקסטרנים המשלימים שאלון זה.

הלמידה לבגרות בתנ"ך עם תנוכ"ו מאפשרת לימוד נוח ומשמעותי, המשלב למידה עצמאית עם הנחיה מקצועית שנבנתה לאור ניסיון של שנים ארוכות בהגשת תלמידים לבחינת הבגרות בתנ"ך, ומתוך ידיעה ברורה מה בדיוק צריך לדעת לבגרות בתנ"ך וכיצד לענות על שאלות הבגרות.

הצטרפו לאתר תנוכ"ו וקבלו את כל הפרטים על בחינת הבגרות בתנ"ך ועל הקורס המלא. בואו ללמוד איתנו ולהצליח בגדול!

הצטרפו לאתר תנוכ"ו
ובואו ללמוד איתנו ולהצליח בגדול!